Youtube videolarını arka planda dinleyin

Bildiğiniz gibi Youtube, hemen hemen herkesin artık bir şekilde içli dışlı olduğu bir platform. Nihai tüketici video izliyor, müzik dinliyor ve dahası… Bu yazımda ağırlıkla youtube müzik dinleme konusunda ihtiyaç duyulan bir konuya değinmek istiyorum. Youtube, müzik platformu değil malumunuz. Ama insanların genel talepleri, arka planda müzik dinlemek olduğu için, bu konuyu fırsat bilip, Youtube red üzerinden hizmet sunmaya başlamıştı. Ünlü platform Youtube red ile birlikte olayı başka boyutlara taşıdı. Çünkü burada hiç reklam görünmüyor, reklam satışı yapılmıyor. Tamamen ücretli bir üyelik olduğu için, pek çok kullanım seçeneği mümkün. Youtube arka planda müzik dinlemek de mümkün haliyle. Ama standart Youtube kullanıcıları için bu konu hala bir ütopya gibi geliyor. Ama ben size en azından Android kullanıcıları için bir çözüm önerisi sunmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde instagram hesabım üzerinden bir anket yapmıştım ve taleplere şöyle bir göz attığımda, %71 oranında ‘beklenti’ çıktı.

instagram’da yaptığım anketin sonucu

Bu sonuca göre ‘tahmin edildiği’ gibi Youtube arka planda oynatma konusunda pek çok arkadaşımızın beklentisi var.

 

Yavaş yavaş çözeceğiz

Aslında durum şu an için Android üzerinde aktif iken, ilerleyen zamanlarda iOS için de bir güncelleme yapılacağını söyleyebiliriz. Uygulamamızın ismi Ymusic olarak çıkıyor karşımıza. Ben uygulamayı sizin için hazırladım ve Upload ettim. Ücretsiz youtube müzik  dinleme uygulaması olarak kullanabileceğiniz bu uygulama için, pek çok özellik bulunuyor ayrıca. Mp3 indirme, video indirme ve benzeri gibi özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Ama ağırlıkla youtube arka planda müzik dinleme özelliğini kullanacağınızı düşünüyorum. Aşağıdaki linki tıklayarak, uygulamaya ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Bizzat test ettim, kullandım.

uygulamanın logosu budur arkadaşlar

Youtube müzik dinleme uygulamasını indirin

Aşağıda yer alan linke tıklayarak, uygulamayı indirebilirsiniz. Sonrasında kurulumu yapıp, arama seçenekleri ile istediğiniz youtube videosunu arka planda dinleyebilirsiniz. Diğer özelliklerin de kullanımı tamamen tercihinize kalmış bir durum.

 

Uygulamayı Yandex disk üzerinden ücretsiz indirmek için tıklayın.

 

Şimdiden keyifli kullanımlar diliyorum efendim. Uygulama ile ilgili yorumlarınızı ve fikirlerinizi aşağıdan yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir