Hakkımda (Kısmen her şey)

Merhaba,

Ben Hüseyin Gökçakıl. Nam-ı diğer Seyyar Maske.

E-posta adresim: huseyin.gokcakil@gmail.com

 

 

Hüseyin Gökçakıl

Hüseyin Gökçakıl (fotoğraf tarihi 2015)

Eğitim Hayatım

Başkent Üniversitesi‘nde foreign trade bölümünü bitirdim ve Ankara’da Atak Sahne Sanatları Atölyesi’nde oyunculuk hazırlık eğitimi aldım. Ardından İstanbul’da konservatuvar kazandım ve oyunculuk maceram için eğitim maceram da başlamış oldu. Ek olarak dijital medyaya içerik ürettiğim için, alt yapısı olması açısından Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünü okuyorum.  

Ben Ne İş Yaptım, Ne İş Yapıyorum?


 


İlgilisine fikir verebilmesi adına, yaptığım işlerden ve çalışmalardan bazılarını paylaşmak istiyorum (neticesinde burada ana fikir; dijital özgeçmiş). 1. 2007 senesinde Konya Devlet Tiyatrosu bünyesinde yapılan Gülbahar, Töre, Çocuk ve Polis oyununda Konya Emniyet Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ortaklığı ile organize edilen bir proje ürettim (çocuklar için üretilen bir sosyal sorumluluk projesi).

 2. Aynı yıllar yine sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokak çocuklarını hayata kazandırma adına pek çok projenin alt yapısında görev aldım.

 3. Pek çok yerli ve yabancı dergide (kadın dergisi, sanat ve sosyal yaşam dergisi, projelendirme ve girişimcilik dergisi gibi) içerik editörlüğü, sosyal medya yöneticiliği, çeviri ve seslendirme çalışmasında bulundum.

 4. 2012 – 2014 tarihleri arasında çocuk tiyatrosu başlığı ile tiyatro izlemeye kolay imkan bulamayan öğrenciler için  (köy ve kasabadaki) kısa oyunlar yazdım (amatör olarak) ve onları tiyatro yolcusu arkadaşlarımla sergileme fırsatına eriştim.

 5. Global Leads Group bünyesinde 2 sene içerik editörü olarak çalışma yaptım. Sonrasında ise Global Leads Group bünyesinde Enmoda, Morhipo, Evmanya, Trendyol, Markafoni, Modaset, Saat & Saat, LCW, Chip ve İndirimlr gibi firmaların web siteleri ve dijital pazarlama araçları için reklam ve metin yazarlığı yaptım.

 6. Pek çok Youtube kanalı için metin yazarlık hizmeti ve senaryo yazdım.

 7. Youtube kanalları için seslendirmeler yaptım.

 8. Jenerik müzikleri konusunda çalışmalar yaptım.

 9. Aktif olarak ajanslara seslendirme hizmeti sunuyorum.

 10. Yakın zaman içinde başladığım, Trt Çocuk ve Disney Channel’e çizgi film üreten bir firmada seslendirme ve içerik üreticisi olarak çalışma yapıyorum.

 11. Sosyal medya için içerik üretiyorum (Instagram videoları, Youtube içerikleri gibi).

 

Zaman içinde ürettiğim ve organize ettiğim projeler, katıldığım seminerler, sanatsal çalışmalar ve tüm detayları buraya ekleyerek, sayfanın güncel kalmasını sağlayacağım.

Aradığınız bilgileri içeren bir maddenin/cevabın olmadığını düşünüyorsanız, e-posta yoluyla bilgi alabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmek üzere.

Sanatla kalın.